fbpx
☀️ Od 22. 7. do 4. 8. 2024 zatvorené z dôvodu celozávodnej dovolenky
čistiareň

O našej spoločnosti

SME TU PRE VÁS UŽ 30 ROKOV

O spoločnosti

Čistiareň INPROKOM in je jedna z väčších práčovní na Slovensku z hľadiska kapacity, spracováva v priemere do 50 ton bielizne mesačne. Naša spoločnosť je nástupcom tradičnej bratislavskej práčovne s viac ako 50-ročnou históriou prania a čistenia textílií a odevov pre organizácie aj širokú verejnosť.

Ako jeden z lídrov na trhu v oblasti práčovne a chemického čistenia ponúkame naše služby po celom západnom Slovensku, ako aj v Rakúsku s dokonale organizovanou logistikou. To zaručuje spoľahlivé služby, ochranu životného prostredia a prísnu kontrolu kvality. Našimi zákazníkmi sú organizácie aj obyvatelia. Sme členom spoločenstva čistiarní a práčovní SR.

História

Spoločnosť INPROKOM in s.r.o. Bratislava udržiava dlhoročnú tradíciu uspokojovania potrieb prania bielizne, chemického čistenia odevov a textílií, vrátane čistenia kobercov pre rôzne organizácie.

Patríme k popredným spoločnostiam v oblasti prania a chemického čistenia. Svoje služby ponúkame svojím klientom nielen na západnom Slovensku, ale i v Rakúsku. Máme na vysokej úrovni vypracovanú logistiku, čo zaručuje spoľahlivý servis, ekologickú starostlivosť a kontrolu kvality.

Pre obyvateľstvo a menšie firmy máme zriadenú obchodnú jednotku – zberňu prania a chemického čistenia.

Spolu s našimi predchodcami sa staráme o vašu čistotu už viac ako polovicu storočia. Pozrite sa na archívne zábery TASR, ktoré dokumentujú tradíciu čistiarní Inprokom in. Zdrojom fotografií je internetový portál vtedy.sk, kde nájdete viac informácií.

Služby

Čistiareň
kobercov

Koberce čistíme priamo v našich priestoroch s možnosťou odvozu a dovozu kobercov.

Čistenie
pre firmy

Pranie bielizne, uterákov a iných textílii pre hotely a reštaurácie – s doručením až k vám a práve vtedy, keď to potrebujete.

Čistenie
pre vás

Vyperieme, vyčistíme a vyžehlíme pre vás, čo práve potrebujete: bielizeň, rôzne domáce textílie alebo oblečenie do práce.

Čistenie
pre zvieratá

Vaši domáci miláčikovia milujú svoje pelechy – ako aj vy budete milovať, že budú vždy čisté.

Rýchla objednávka

Stačí vyplniť formulár a my sa Vám ozveme. V prípade urgentného dopytu nás kontaktujte telefonicky.