fbpx
📅 15. septembra bude čistiareň z dôvodu sviatku zatvorená
čistiareň

Čistenie kobercov

S VOLITEĽNÝM ODVOZOM A DOVOZOM

Ako prebieha čistenie koberca

Koberce sú dôležitou súčasťou našich domovov. Slúžia nielen ako dekorácia, ale aj ako izolačný materiál, ktorý udržuje teplo a zvuk v miestnosti.

Avšak, kvôli každodennému používaniu a vystaveniu rôznym nečistotám, koberce môžu byť zdrojom baktérií, plesní a zápachu. Preto je dôležité zvážiť profesionálne čistenie koberca.

Dopyt
čistenia

Objednajte si čistenie kobercov pohodlne z vášho domova alebo firmy. Využite službu odvozu a dovozu vyčistených kobercov. Dôverujte našim viac ako 25-ročným skúsenostiam a tímu odborníkov.

Prevzatie
koberca

Koberce na vyčistenie resp. vypranie preberá naša spoločnosť prostredníctvom svojej obchodnej jednotky – zberne alebo priamo u zákazníka. Koberce nečistíme priamo v domácnosti alebo vo firme, ale v našej špecializovanej prevádzke.

Čistenie
koberca

Čistenie kobercov prebieha mokrým procesom. Aplikáciou špeciálnych prípravkov sa odstraňujú z kobercov fľaky od rôznych ovocných nápojov, čaju, kávy, ale aj znečistenia od domácich miláčikov. Technológia spracovania kobercov v našej spoločnosti nám nedovoľuje čistiť umelecké koberce.

Ku kobercu pristupujeme vždy s cieľom odstrániť všetky nečistoty naprieč celým prierezom koberca.

Hĺbkový čistením sa dostaneme k prachu a špine v spodnej časti vlasov a odstredivou silou v špeciálnej odstredivke dostaneme nečistoty von spolu s vodou.

Referencie zákazníkov

Marta Kohoutová
Zobraziť viac
Dnes som si vyzdvihla vyčistené koberce. Pani mi ich vydala ešte o 20 minút skôr ako bola otváracia doba! Neskutočné v dnešnej dobe. Výborné služby, pošlú aj SMS, veľká spokojnosť.
Andrej Maderka
Zobraziť viac
Veľmi spokojný. Koberec ktorý sme tepovali bol čistý ale zatuchol. Táto čistiareň ho nielen zbavila zápachu ale ho ešte viac vyčistila. (2,53m^2 za 32Eur) Viac sa oplatí ho dať sem vyčistit ako ho tepovať. Pred obchodom su dve prakovacie miesta pre zákazníkov. Skvelá telefonická komunikácia.
Tatiana Prigancova
Zobraziť viac
Takmer biely - svetlo krémový koberec bol zničený rozliatym atramentom - veľké atramentové fľaky mi odmietli vyčistiť vo všetkých bratislavských čistiarňach kobercov...ale pán šéf INPROKOM-u to zobral ako výzvu a už o pár dní mi odovzdal absolútne čistý nádherný koberec, ktorý vyzerá ako nový!!!
Peter Kokavec
Zobraziť viac
Odviezli, priviezli koberec, vyčistili a voní cely byt uz tretí den. Dakujeme pekne 😁👍
Vodička Ľuboš
Zobraziť viac
Parkovanie pre zakaznikov, dobra sluzba, pohodova obsluha
Maria Marcinova
Zobraziť viac
Vyborna praca, tiez pristup a informovanost obsluhy. Dakujem 😃
Hanzl Rasťo
Zobraziť viac
Super čistiareň, spokojnosť
Milan Reško
Zobraziť viac
Koberec Arte Espina po vycisteni ako novy.
Peter Boďa
Zobraziť viac
Boli sme spokojny , dali sme vycistit koberec a bol naozaj pekne vycisteny
Barbora
Zobraziť viac
Skvele vycistia koberec.mate ho suchy a krasne vonavy.staci ho len priniest a potom vyzdvihnut.
Predošlé
Ďalšie

Kalkulačka ceny

Vypočítajte si cenu, odošlite nezáväzný formulár a my Vás budeme kontaktovať!